آنتی ویروس یوز

باهم قدم در راه جهانی شدن بگذاریم

آنتی ویروس یوز

آنتی ویروس یوز با استفاده از تکنولوژی های جدید ، محیطی ساده و بروزرسانی بدون دردسر بهترین گزینه برای کاربران سازمانی است.ضد ویروس یوز با استفاده از متدهای بروز امنیت اطلاعات و تلفیق موتورهای جست جوی اوپن سورس قادر است درصد بالاتری در شناسایی ویروس های شناخته شده را فراهم آورد.همینطور از آنجایی که هر موتور از روش های خاصی برای یافتن ویروس های ناشناخته استفاده می کند، استفاده همزمان چند مورد از موتورهای مطرح باعث شناسایی بالاتر ویروس های ناشناخته نیز می شود. همچنین مدت زمان بین تولید ویروس و زمانی که ویروس شناسایی می شود نیز کوتاه تر می شود. همچنین ضد ویروس یوز شامل سیستم محافظت از USB می باشد که از آلودگی از طریق درایوهای فلش جلوگیری می کند

1- محافظت چند لایه آنتی ویروس

ضد ویروس یوز سد محکمی در برابر نفوذ هرگونه آلودگی به رایانه شما ایجاد میکند. در هر لحظه به محض اینکه بدافزاری اقدام به ورود به سیستم شما کند محافظ فایل‌های یوز بلافاصله وارد عمل شده و جلوی آن را می‌گیرد و مراتب را به شما اطلاع می‌دهد. پس با ضد ویروس یوز در هنگام استفاده از حافظه‌ی فلش، هارد ناشناس و یا کار با فایل‌های مشکوک در اینترنت آسوده خاطر باشید.


2- همیشه به روز بودن نرم افزار

فقط کافی است رایانه‌تان به اینترنت متصل باشد تا این آنتی ویروس کاملا ایرانی دست کم روزی دو بار به صورت خودکار جدیدترین فایل‌های ویروس‌یاب را از سرویس‌دهنده‌ی یوز دریافت کند. همچنین در سازمان ها می توان یک کامپیوتر بروز را انتخاب کرده و کلاینت ها از آن برای بروزرسانی استفاده کنند پس برای بروزرسانی نیاز حتمی به اینترنت برای تمامی کلاینت ها نیست. بنابراین در صورت نصب و فعالسازی ضد ویروس یوز و  اتصال رایانه‌تان به اینترنت دیگر از هر گونه ویروس و آلودگی جدیدی در امان خواهید بود. البته لازم به ذکر است که شما می توانید به طور دلخواه بروزرسانی خودکار آنتی ویروس را غیر فعال کنید و در مواقع نیاز به صورت دستی آنتی ویروس yuz را آپدیت کنید.

3- امکان استفاده از زبان فارسی

ضد ویروس یوز ، با در نظر گرفتن سلیقه، عادت‌ها، زبان و فرهنگ ایران طراحی شده است. پس می‌توانید ضد ویروس یوز را تهیه کنید و با خیال راحت و در تمام مراحل، از نصب و فعال‌سازی تا راهنمای آنلاین و تلفنی، از زبان فارسی و محیط آشنا و ساده‌ی آن لذت ببرید.

4- سبک وسریع بودن آنتی ویروس

ضد ویروس یوز در کنار محافظت چند لایه و لحظه به لحظه، از سامانه هوشمند بهینه‌ ساز بهره میگیرد تا مطمئن شود رایانه شما از حداکثر سرعت و کارایی هنگام کار با ویندوز و سایر برنامه‌های نصب شده برخوردار است. ضد ویروس یوز ابتدا فایل‌ها و برنامه‌های شما برای بار اول شناسایی می کند و بعد از آن دیگر فقط مراقب فایل‌های مخرب رایانه‌ی شماست و به سادگی و سرعت هرچه تمام‌تر شما را در مقابله با آلودگی‌ها یاری می‌رساند.

5- پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت

در طراحی آنتی ویروس YUZ سعی شده که نیاز به پشتیبانی نداشته باشد و کاربر به سادگی تنظیمات دلخواه خود را بر روی آنتی ویروس اجرا کند. اما پشتیبانی ۲۴ ساعته آنتی ویروس یوز خیال شما را از همه جهت راحت می کند و شما می توانید در  هر زمان که نیاز داشتید با پشتیبانی شرکت یوز ارتباط برقرار کنید تا مشکلتان رفع شود. برای این امر میتوان از چت انلاین و تماس با شماره تلفن مخصوص شرکت یا فرم تماس از طریق شرکت را به صورت انلاین پر کرد.

6- ویژگی های خاص آنتی ویروس یوز

  •   لایسنس ۱ ساله برای کاربران خانگی
  •   نسخه endpoint , corporate  برای سازمان ها
  •  آنتی ویروسی کاملا ایرانی با محیط کاربری فارسی و انگلیسی
  •   محافظت چند لایه از سیستم شما
  •   بروزرسانی های متداوم
  •   کمترین تاثیر بر روی سرعت سیستم شما
  •   زمان کم بین منتشر شدن یک ویروس جدید و شناسایی آن توسط آنتی ویروس
  •   پشتیبانی تمام وقت شرکت YUZ

کاربران آنتی ویروس یوز چه کسانی هستند؟

در حال حاضر آنتی ویروس یوز فقط برای کاربران سازمان ها و اداره جات ها طراحی و پیاده سازی شده است. نسخه کاربر خانگی این آنتی ویروس فعلا طراحی نشده است و بیشترین تمرکز این آنتی ویروس روی سازمان ها می باشد. این آنتی ویروس با بهره مندی از فایروال قدرتمند میتواند تعاریف رول های شبکه را کاملا بازنگری کند.

امکانات

Anti spam

اسپم یا هرزنامه فقط به صورت پیامک یا ایمیل می باشد در واقع اسپم به تبلیغات تجاری ناهنجاری گفته مخی شود که در شبکه های اجتماعی و اینترنت بسیار زیاد شده است و راه مقابله با آن فقط از طریق یک Anty spam قدرتمند خواهدبود. yuz این مشکل را از پیش روی سازمان ها حذف خواهد کرد.

امکانات

Anti trojan

همگی می دانیم نام تروجان از لغت یونانی گرفته شده و به روش اسب چوبی داخل شده و سیستم شما را نابود میکند. yuz جهت شناسایی تروجان ها کاملا آماده و در صورت وجود تروجان به صورت پنهان آن را حذف می کند.

امکانات

Firewall

فایروال همیشه در شبکه محلی بهترین نقطه قوت سازمان می باشد. یک فایروال خوب می تواند شبکه را محدود به انجتم امور محوله نماید. فایروال yuz جهت انجام این امور کاملا کاربر پسند طراحی شده است.

انتخاب اول سازمان ها چرا باید آنتی ویروس کاملا ایرانی یوز باشد؟

این آنتی ویروس علاوه بر قدرت خود در برابر ویروس یک آنتی ورم خوب نیز می باشد. بنابراین نیاز به آنتی ورم دیگر کاملا حذف می شود.

برای پرداخت امن چه فکری کرده ایم ؟

خبر خوب برای سازمان ها این موضوع میتواند باشد که آنتی فیشینگ در آنتی ویروس یوز کاملا پیاده سازی شده و با خیال راحت میتوانید از صفحه وب جهت پرداخت های بانکی در امور بانکی نیز استفاده کنند. این آنتی ویروس این امکان ویژه را به شما می دهد تا کلمات رمز خود را با خیال راحت وارد کنید.